نقش جهانمتاسفانه دشمنان و آلت دستان دشمنان قسم خورده ملت مسلمان ایران دیروز جنایتی دیگر خلق کردند که تنفر هر چه بیشتر مردم عزیز ایران اسلامی را نسبت به خودشان بیشتر کردند.
بی شک خون این دو عزیز ی که به دست یک مشت وطن فروش وخودفروخته و منافق به ناحق بر زمین ریخته شد دامن اینان و موسوی و کروبی جنایت کار را خواهد گرفت .
سخن من با توست ای موسوی که خود را در شروع انتخابات خود  یار وپیرو حقیقی امام خمینی (ره) می خواندی تویی که ادعا میکردی که خون شهدا پایمال شده .مگر امام راحل خمینی کبیر نفرمودند هر کجا دیدید دشمنان از شما تعریف میکنند بدانید که راه شما اشتباه است چه شده تورا ؟؟؟
خدا را شکر افرادی که فریب سخنانتان را خورده بودند خیلی زود از تو  بیزاری جستند .و الان به یکی از سر سخت ترین دشمنان تو و کروبی و همه حامیانتان تبدیل شدند .ای کاش چشمانتان را باز میکردید و طاقت دیدن حماسه 22 بهمن و اعلام تنفر شدید مردم از تو و کروبی و حمایت همه جانبه مردم عزیز ایران از مقام عظمای ولایت را داشتید .
و اما سخنی با مسئولان قضائی .
تا کی ما بایستی شاهد بیانیه ها و دعوت به اغتشاش از سوی سران فتنه باشیم ؟؟؟؟
مگر  اینان جرمشان از یک قاتل کمتر است ؟؟؟ تا چه وقت ما باید شاهد به شهادت رسیدن جوانان باغیرتی همچون شهید صانع ژاله باشیم که کمترین جرمشان این است که نمی خواهند مملکتشان به دست یک مشت سر سپرده آمریکا و اسرائیل باشند؟؟؟
طبقه بندی: عمومی، 

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1389/11/27 توسط : نقش جهان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات